فروشگاه ساز چیست؟| 6 مزیت استفاده از فروشگاه ساز هوشمند

 

 

اگر به دنبال راه حلی برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با کمترین هزینه و دردسر می باشید، به نظر می رسد استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی بهترین گزینه می باشد. فروشگاه ساز اینترنتی یکی از ابزار های مهم و کاربردی برای مدیریت و افزایش کارآمدی فروش اینترنتی بوده که به دلیل سهولت در استفاده و کارایی بالا از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

 

What-is-ecommerce-software

 

فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند، از جمله موفق ترین فروشگاه سازهای اینترنتی ایرانی می باشد که با قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری هوشمند به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها فروشگا ه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. این فروشگاه ساز به دلیل ترکیب ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاربردی و سودمند در کنار امکان اتصال به نرم افزار حسابداری امکان مدیریت یکپارچه فروش و موجودی کالا را به شما می دهد و اداره فروشگاه اینترنتی توسط نرم افزار صورت می پذیرد.

 

استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند چه مزایای دارد؟

یکی از مزایای اصلی استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، عدم نیاز به نیروی متخصص برای ثبت کالا و بررسی موجودی کالا در فروشگاه اینترنتی شما می باشد، زیرا این سایت ساز ایرانی با اتصال به نرم افزار حسابداری، امکان بروز رسانی خودکار را داشته و هر آنچه برای اداره یک فروشگاه اینترنتی مورد نیاز می باشد در اختیاز شما قرار داده و موجب سهولت در مدیریت فروشگاه می شود.

با توجه به اینکه نرم‌افزار فروشگاه‌ساز هوشمند به طور یکپارچه به اطلاعات نرم افزار حسابداری دسترسی دارد بنابراین انجام سفارش‌ها ،اضافه کردن محصولات جدید، موجودی کالا، حذف و پردازش پرداختی‌ها و سایر موارد به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی و افزایش هزینه ها انجام می شود.

تحقیات نشان می دهد این روز ها اکثر مردم خرید اینترنتی چه از طریق کامپیوتر و چه از طریق اپلیکیشن فروش آنلاین به خرید از فروشگاه های اینترنتی ترجیح می دهند و در اینجاست که نقش داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای رونق کسب و کار خودپر رنگ می شود.

 

ecommerce-software

 

 

فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند چه کارهایی را انجام می دهد؟

با توجه به مطالبی که تا کنون گفته شد می توان گفت عمده وظایف مورد نیاز برای مدیریت فروشگاه اینترنتی توسط نرم افزار سایت ساز انجام می شود.  اگر مایل به اطلاع از تجربه استفاده کاربران این سایت ساز می باشید می توانید به صفحه پرسش  و پاسخ های متداول مراجعه کنید و از تجربه مشتریان ما برای انتخاب خود بهرمند شوید. در واقع این نرم افزار با قابلیت تبادل اطلاعات با نرم افزار حسابداری منجر به تسهیل، تسریع و افزایش کارآمدی سایت فروشگاهی شما می شود که وظایف زیر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد:

 

  • مدیریت محصولات و موجودی

عدم نیاز به ورد کالا ها در سایت و به روز بودن موجودی کالا‌ها بصورت همیشگی از مهمترین ویژگی های استفاده از این سایت ساز فروشگاهی می باشد که به دلیل یکپارچه سازی اطلاعات با اتصال به نرم افزار حسابداری می باشد. در واقع هر گونه تغییراتی در موجودی یا قیمت کالا صورت بپذیرد به طور مستقیم در سایت شما اعمال می شود.

 

  • مدیریت مشتریان و سفارش‌ها

همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین موارد در حین فرآیند فروش اینترنتی پروسه سفارش مشتری است که از مرحله سفارش تا تحویل کالا به مشتری ادامه دارد. نرم افزار سایت ساز اینترنتی هوشمند این پروسه حیاتی را برای شما آسان نموده و علاوه بر مدیریت سفارش‌ها، بررسی وضعیت آن‌ها در صورت نیاز به انجام تغییرات آنها را نیز انجام می دهد.

 

  • انجام خودکار امور ثبت سند فروش

یکی از مزیت های استفاده از این فروشگاه ساز فارسی، ثبت مستقیم فاکتور فروش اینترنتی مشتری در نرم افزار حسابداری می باشد که منجر به سهولت انجام کارها می شود.

 

  • امکان فروش کالا به صورت فروشگاهی و اینترنتی از یک انبار

در واقع با توجه به اینکه وب سایت شما به طور مستقیم با اطلاعات انبار حسابداری در ارتباط می باشد شما می توانید براحتی علاوع بر فروش اینترنتی، تجربه فروش فروشگاهی نیز داشته باشید و نگران موجودی کالا در وب سایت خود نباشید.

 

  • امکان مدیریت مشتریان شاخص و همیشگی و تعریف باشگاه مشتریان

با توجه به امکان تعریف مشتری هایی با سطح دسترسی متنوع در نرم افزار حسابداری و ارتباط یکپارچه با سایت ساز فروشگاهی، بنابراین شما می توانید امکان خرید اعتباری و غیر نقدی را برای برخی از مشتریان خود بوجود آورید. همچنین شما امکان می توانید صورت حساب و سابقه خرید اینترنتی مشتریان خودداشته باشید.

 

  • بهبود تجربه کاربری

یکی از اصلی ترین مواردی که می تواند منجر به موفقیت در فروش اینترنتی شود، رضایت مشتری می باشد. بنابراین در صورتی که مشتری شما بتواند براحتی محصول و کالای مورد نظر خود را پیدا کند و رضلیت کامل از فرآیند خرید از وب سایت شما را داشته باشد، می تواند منجر به افزایش نرخ بازگشت مشتری شما شود. با توجه به اینکه اطلاعات سایت شما با استفاده از سایت ساز فارسی هوشمند همواره بروز می باشد، می تواند احتمال بازگشت مشتری را دوچندان نماید.

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top