ارتباط با ترازوی دیجیتال

ارتباط با ترازو دیجیتال

 

ارتباط با ترازوی دیجیتال


اگر شما در فروشگاه از ترازوی دیجیتال برای وزن کردن کالای مشتریانتان استفاده می‌کنید حتما با مشکلات این ترازو‌ها آشنایی دارید:
تعریف کالا جدید: روند تعریف کالا در ترازو‌های دیجیتال سخت و پیچیده است. باید در منوهای پیچ در پیج وارد شده و نام کاربری خود را توسط کلید‌های بسیار ریز وارد نمایید. (گا‌ها باید نام کالا را برعکس تایپ نمایید)
 اختصاص کد کالا: بعضی اوقات نمی‌دانید کد کالای تعریف شده در ترازو چیست و باید زمان زیادی را برای پیدا کردن یک کالای خاص صرف کنید.
 اختصاص قیمت کالا: خیلی اوقات پیش می‌آید که قیمت کالا‌ها تغییر می‌کند و مممکن است فراموش کنیم قیمت کالا را در ترازو خود اصلاح نماییم. این امر باعث دلخوری مشتری و عدم اعتماد او به شما می‌گردد...
در نرم افزار هوشمند امکان ارتباط با ترازوی دیجیتال وجود دارد. شما به راحتی و تنها با فشار یک دکمه می‌توانید اسامی و قیمت کالاهای خود را از طریق نرم افزار برای ترازو ارسال نمایید. حتی قادر خواهید بود، تعیین نمایید که هر کالا در کدام یک از حافظه‌های ترازو ذخیره گردد. به این طریق دیگر مشکل عدم همخوانی قیمت کالا در ترازو و سیستم کامیپو‌تر شما حل می‌گردد. شما می‌توانید گزارش کالاهای فروخته شده توسط یک ترازوی خاص را در سیستم رویت کنید.
این سیستم امکان چاپ بارکد وزن کالای فروش رفته را برای ترازو ایجاد می‌کند.

 

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top