آخرین نرم افزارهای به روز شده ...

نرم افزار حسابداری شعب هوشمند(ویژه فروشگاه های چند شعبه ای)

اگر شما دارای فروشگاه با چندین شعبه با فاصله مکانی زیاد با هم هستید و به منظور مدیریت یکپارچه آنها دچار مشکل شده‌اید، میتوانید از نرم افزار ویژه شعب هوشمند استفاده نموده و مرکز و کلیه شعب خود را به صورت متمرکز و یکپارچه مدیریت نمایید.

 

اطلاعات بیشتر...

مجموعه نرم افزارهای پخش مویرگی

با استفاده از مجموعه نرم افزارهای پخش مویرگی هوشمند میتوانید به صورت کامل بر مدیریت مالی، فرایند پخش، مدیریت بازاریاب‌ها و ارتباط مستقیم با بازاریابها کنترل داشته باشید...

 

اطلاعات بیشتر...

 

نرم افزار حسابداری هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه بازرگانی نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه تولیدی نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف خاص نرم افزار پخش مویرگی هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه هایپرمارکت نرم افزار حسابداری باشگاه مشتریان افزونه کارت اعتباری در نرم افزار حسابداری هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه تولیدی نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه شرکتی

مجموعه نرم افزارهای مالی حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامهدریافت دموبه روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمندتالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

اپلیکیشن‌های اندروید متصل به حسابداری هوشمند

اپلیکیشن دستیار مدیر ( انبارگردانی و لیبلینگ)

انبارگردانی با بارکدخوان

این اپلیکیشن با امکان نصب بر روی انواع PDA یا تلفن همراه امکان انبارگردانی،انبارداری و لیبل گذاری و کنترل قیمت را به پرسنل فروشگاه میدهد.

اطلاعات بیشتر...

اپلیکیشن فروش آنلاین

فروشگاه اندروید متصل به حسابداری

مشتریان شما توسط این اپلیکیشن میتوانند کلیه کالاهای موجود درفروشگاه شما را به صورت آنلاین مشاهده و خریداری نمایند. ارتباط یکپارچه این اپلیکیشن و نرم افزار حسابداری یکی از مهمترین مزایای این اپلیکیشن میباشد.

اطلاعات بیشتر...

اپلیکیشن سفارشگیری آنلاین

سفارش گیری آنلاین متصل به حسابداری

در این اپلیکیشن بازاریابان و ویزیتورها سفارشات مشتریان خود را از طریق تلفن همراه در سیستم مرکزی ثبت نمایند

اطلاعات بیشتر...

نحوه کارکرد دستگاه‌های بیومتریک

دستگاه های بیومتریک: این دستگاهها می توانند ازطریق ابزارهای مختلف اشخاص را تشخیص دهند و بگوید آنها چه کسانی هستند.

یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روشهای شناسایی در دستگاههای تشخیص چهره، بیومتریک تشخیص چهره است.

برنامه های سیستم های تشخیص هویت بسیار متفاوت میباشند، این برنامه ها از الگوریتم ها متعددی برای تشخیص افراد استفاده میکنند. در بعضی از این برنامه ها تمرکز بر برآمدگی های گونه های افراد میباشد و خطوط ارتباطی بین این برآمدگی ها ،در بعضی دیگر از الگوریتمها روابط فضایی بین برخی نقاط خاص صورت مورد بررسی قرار میگیرد و ...
با توجه به اینکه این الگوریتمها در سرعت و دقت شناسایی افراد تـاثیر به ســزایی دارند ، هیــچ شرکت بازرگانی از جملـه ZKTeco روش دقیق الگوریتم شناسایی خود را فاش نمیکند و در سمینارهای دانشگاهی خود فقط کمی از کلیات الگوریتم خود را برای دانشجویان شرح میدهد.

در نهایت با توجه به تجربه شخصی اینجانب ، تشخیص چهره در سیستم شناسایی دستگاه های ZKTeco با سرعت و دقت بسیار بالا انجام میگردد ولی باید به این نکته توجه داشت که نور محیط تاثیر مستقیمی در سرعت و دقت این شناسایی دارد و به همین دلیل نیز شرکت ZKTeco در دفترچه راهنمای این دستگاه ها متذکر شده است که "این دستگاه ها باید در محیط بسته indoor نصب گردند".

در این دستگاهها دیگر ایرادات مربوط به سختی شناسایی اثر انگشت دیده نمی شود. (گاهاً در محیط های مختلف و با توجه به محیط کار و یا کارگاه اثر انگشت افراد کثیف و یا چرب می باشد و دستگاه تشخیص اثر انگشت نمی تواند انتخاب مناسبی برای این محیط ها باشد.)

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top