آخرین نرم افزارهای به روز شده ...

نرم افزار حسابداری شعب هوشمند(ویژه فروشگاه های چند شعبه ای)

اگر شما دارای فروشگاه با چندین شعبه با فاصله مکانی زیاد با هم هستید و به منظور مدیریت یکپارچه آنها دچار مشکل شده‌اید، میتوانید از نرم افزار ویژه شعب هوشمند استفاده نموده و مرکز و کلیه شعب خود را به صورت متمرکز و یکپارچه مدیریت نمایید.

 

اطلاعات بیشتر...

مجموعه نرم افزارهای پخش مویرگی

با استفاده از مجموعه نرم افزارهای پخش مویرگی هوشمند میتوانید به صورت کامل بر مدیریت مالی، فرایند پخش، مدیریت بازاریاب‌ها و ارتباط مستقیم با بازاریابها کنترل داشته باشید...

 

اطلاعات بیشتر...

 

نرم افزار حسابداری هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه بازرگانی نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه تولیدی نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف خاص نرم افزار پخش مویرگی هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه هایپرمارکت نرم افزار حسابداری باشگاه مشتریان افزونه کارت اعتباری در نرم افزار حسابداری هوشمند نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه تولیدی نرم افزار حسابداری هوشمند نسخه شرکتی

مجموعه نرم افزارهای مالی حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامهدریافت دموبه روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمندتالار گفتگو

نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف مختلف

نرم افزار های ویژه اصناف جهت رفع نیاز های کاربران، گزارش ها و امکانات متعددی را ارائه میدهد.

برای مشاهده مشخصات نرم افزار صنف مورد نظر بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.

سایر اصناف...
نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه اصناف نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کتاب نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه کاشی و سرامیک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه سوپر مارکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رایانه و موبایل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه پوشاک نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه فرش و موکت نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه آجیل نرم افزار حسابداری هوشمند ویژه رستوران و فست فود

اپلیکیشن‌های اندروید متصل به حسابداری هوشمند

اپلیکیشن دستیار مدیر ( انبارگردانی و لیبلینگ)

انبارگردانی با بارکدخوان

این اپلیکیشن با امکان نصب بر روی انواع PDA یا تلفن همراه امکان انبارگردانی،انبارداری و لیبل گذاری و کنترل قیمت را به پرسنل فروشگاه میدهد.

اطلاعات بیشتر...

اپلیکیشن فروش آنلاین

فروشگاه اندروید متصل به حسابداری

مشتریان شما توسط این اپلیکیشن میتوانند کلیه کالاهای موجود درفروشگاه شما را به صورت آنلاین مشاهده و خریداری نمایند. ارتباط یکپارچه این اپلیکیشن و نرم افزار حسابداری یکی از مهمترین مزایای این اپلیکیشن میباشد.

اطلاعات بیشتر...

اپلیکیشن سفارشگیری آنلاین

سفارش گیری آنلاین متصل به حسابداری

در این اپلیکیشن بازاریابان و ویزیتورها سفارشات مشتریان خود را از طریق تلفن همراه در سیستم مرکزی ثبت نمایند

اطلاعات بیشتر...

شرکت نانو تکنیک اسپادانا با توجه به قانون جدید تعیین الویت صاحبان مشاغل برای نصب، راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق مکانیزه فروش و بر اساس ماده ۷۱ قانون نظام صنفی و همچنین دستورالعمل‌های ماده ۱۶۹ و ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم و ماده ۱۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده، آمادگی خود را در راستای تأمین و تجهیز سخت افزاری و نرم افزاری مشاغل اصناف مختلف اعلام می‌دارد. شرکت نانو تکنیک دستگاه‌های با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه می‌دهد و جهت انتخاب مناسب‌ترین نرم افزار مشاوره داده و به فروش می‌رساند.
کلیه واحد‌های صنفی در رشته‌های شغلی مشمول
موضوع: صندوق مکانیزه فروش
بر اساس ابلاغ اتاق اصناف ایران، در اجرای ماده ۱۲۱ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و با توجه به هماهنگی به عمل آمده فی مابین وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص تعیین الویت صاحبان مشاغل برای نصب، راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق مکانیزه فروش و بر اساس ماده ۷۱ قانون نظام صنفی و همچنین دستور العمل ماده ۱۶۹ و ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم و ماده ۱۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده، صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) مشروحه زیر از ابتدای سال ۱۳۹۴ مکلف به استفاده از سامانه صندوق مکانیزه فروش رایانه‌ای که دارای سیستم نرم افزار فروشگاهی و صدور فاکتور الکترونیکی (صورتحساب فروش) مطابق شرایط اعلام شده در دستورالعمل موضوع ۱۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده و ماده ۱۶۹ قانون مالیات مستقیم بوده و باید بر اساس موارد ذیل نسبت به این مهم اقدام نمایند.
نکته ۱: صاحبان مشاغل (مودیان مالیاتی) که مکلف به استفاده از سامانه صندوق مکانیزه فروش رایانه‌ای که دارای سیستم نرم افزار فروشگاهی به استناد قوانین فوق الذکر می‌باشند در صورت عدم استفاده از سامانه صندوق مکانیزه فروش، از معافیت مقرر در قانون برای سال مربوطه محروم خواهند شد.
نکته ۲: معادل هزینه خرید، نصب و راه اندازی سامانه صندوق مکانیزه فروش با رایانه (اعم از سخت افزار یا نرم افزار) از درآمد مشمول مالیات در اولین سال استفاده از سامانه فروش کسر خواهند شد.
نکته ۳: معیار شناسایی صاحبان مشاغل مشمول، جواز کسب فعالیت صادره توسط مراجع ذیصلاح می‌باشد.

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه
 نانوتکنیک اسپادانا در شبکه اجتماعی اینستاگرام

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top