معرفی فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

معرفی فروشگاه ساز اینترنتیفروشگاه ساز اینترنتی هوشمند در واقع یک فروشگاه ساز اینترنتی می‌باشد که اطلاعات لازم برای فروشگاه اینترنتی (مانند تعریف کالا، قیمت کالا، موجودی کالا و...) را از نرم‌افزار حسابداری به صورت خودکار دریافت می‌کند و نیازی به تعریف هیچ اطلاعاتی برای فروشگاه اینترنتی نمیباشد. در واقع مدیر فروشگاه اینترنتی حتی لازم نیست برای بروز رسانی و ورود کالاهای جدید خود به سایتش وارد شود. در این فروشگاه اینترنتی مدیر برای فروش نیاز به انجام هیچ فرایند خاصی ندارد. این در حالی است که در سایر فروشگاه های اینترنتی، مدیر فروشگاه لازم است کالاهای خود را در فروشگاه اینترنتی ثبت نماید یا برای چک کردن اینکه فروشی اتفاق افتاده است یا خیر، چند ساعت یکبار به فروشگاه اینترنتی خود رجوع نماید.

در فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند شما نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی هاست ندارید نیاز به تعریف کالا‌ها در فروشگاه اینترنتی ندارید، شما نیاز به تعیین قیمت برای کالا‌ها ندارید، شما نیاز به چک کردن موجودی کالاهایتان در فروشگاه اینترنتی و انبار ندارید و همه این فرایند‌ها بصورت خودکار انجام می‌گردد.

 

در صورتی که کاربری از فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند خریدی نماید سند فروش آن به صورت خودکار در نرم افزار حسابداری صادر می‌گردد و نیاز به هیچگونه عملیات حسابداری دیگری وجود ندارد.

تمام قسمتهای فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند بصورت داینامیک طراحی گشته است به صورتی که شما می‌توانید روشهای متفاوت ارسال کالا، دریافت مبلغ و سایر امکانات را تعریف نمایید.

در این فرشگاه اینترنتی شما می‌توانید از قالب‌های پیش فرض طراحی شده استفاده نمایید، همچنین امکان طراحی قالبهای سفارشی به سلیقه مشتری امکـان پذیر می‌باشد.

 

 

 تاریخچه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند
  معرفی فروشگـاه ســاز اینترنتی هوشمنـد
  مزایا فروشگــاه ســاز اینترنتی هوشمنــد
  ویژگی‌های فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند
  مقایسه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند با سایر فروشگاه ساز‌های اینترنتی
  پرسش های متداول

 

  

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top