متصل شدن فروشگاه اینترنتی به نرم افزار حسابداری چه مزایایی دارد؟

  عدم نیاز به ورود چندین باره اطلاعات

در فروشگاه‌های اینترنتی سابق، برای ثبت اسناد حسابداری مربوط به فروش لازم است کالا‌ها را یکبار در نرم افزار حسابداری خود وارد کنید و سپس بار دیگر در فروشگاه اینترنتی خود باید اطلاعات را وارد نمایید (یا موجودی کالا را در فروشگاه اینترنتی به روز نمایید) این کار از طرفی باعث اتلاف وقت زیاد شده و همچنین ورود چندین باره اطلاعات امکان بروز خطا در ورود اطلاعات را افزایش می‌دهد.

   به روز بودن موجودی کالا‌ها بصورت همیشگی

   ثبت سند فروش بصورت خودکار در نرم افزار حسابداری به ازاء فروش‌های اینترنتی

هر خریدی که در فروشگاه اینترنتی اتفاق بیفتد سندهای فروش و وجه به صورت خودکار ثبت شده و موجودی کالا در انبار نیز به روز می‌گردد.

   امکان فروش کالا به صورت فروشگاهی و اینترنتی از یک انبار

در صورتی که شما در کنار فروشگاه اینترنتی (مجازی)، فروشگاه هم داشته باشید به روز بودن موجودی کالا‌ها برای شما بسیار اهمیت پیدا می‌کند زیرا ممکن است فروش کالا در فروشگاه باعث شده باشد موجودی کالای شما صفر شده باشد در حالی که موجودی فروشگاه اینترنتی شما صفر نشده است و ممکن است مشتری در هر لحظه از فروشگاه اینترنتی شما کالایی را خریداری کند که موجودی آن کالا در انبار شما صفر شده است. بدلیل یکپارچه بودن اطلاعات این مشکل هیچ وقت در فروشگاه ساز اینترنتی بروز نمی‌دهد.

   امکان فرش به صورت اعتباری

شما می‌توانید مشتریان خود را در نرم افزار حسابداری تعریف نموده و بر اساس تنظیمات امکان فروش اعتباری با سطح مورد نظر خود را برای هر شخص تعیین نمایید. یا حتی برای مشتریان خاص امکان فروش غیر نقدی و حتی امکان ثبت سفارشات خرید را با استفاده از سایت اینترنتی ایجاد نمایید.

   امکان مشاهده صورت حساب و سابقه خرید از طریق فروشگاه اینترنتی

   امکان تعریف باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان خود مبحثی مفصل است ولی با توجه به اینکه نرم افزار حسابداری هوشمند این قابلیت را دارا می‌باشد شما قادر به یکپارچه کردن فروشگاه اینترنتی، فروشگاه مرکزی و باشگاه مشتریان می‌باشید. بدین وسیله مشتریان شما با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود قابلیت ورود به سایت را داشته و به اطلاعات زیادی از قبیل، مشاهده امتیازات، گزارشات عملکرد، گزارش کالاهای خریداری شده و.... دسترسی دارند.

 

 

 تاریخچه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

  معرفی فروشگـاه ســاز اینترنتی هوشمنـد

  مزایا فروشگــاه ســاز اینترنتی هوشمنــد

  ویژگی‌های فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

  مقایسه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند با سایر فروشگاه ساز‌های اینترنتی

  پرسش های متداول

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top