تاریخچه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

فروشگاه ساز اینترنتینرم افزار مالی حسابداری هوشمند در سال ۱۳۸۴ با توجه به نیاز بازار بر ارائه نرم افزاری جامع مالی توسط شرکت نانوتکنیک اسپادانا طراحی و تولید گردید. طراحی این نرم افزار بر مبنای اصول حسابداری و همچنین محیط ساده و گزارشات کـامل آن از جمله عامل‌هایی می‌باشد که این نرم افزار را به یک حسابداری کاربر پسند تبدیل نموده است.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می‌باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار را با امکانات پیشرفته‌تر گسترش داده و در ویرایش‌های مختلف جهت رفع کامل نیاز‌های شما در اختیارتان می‌گذارد.

اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حسابداری هوشمند در این مبحث نمی‌گنجد و اطلاعات تکمیلی در مورد این نرم افزار را می‌توانید از اینجا کسب نمایید.

با توجه به بلوغ کیفی و کمی نرم افزار حسابداری و همچنین رشد مشتریان این نرم افزار، درخواست‌هایی مبنی بر اتصال این نرم افزار به فروشگاه اینترنتی از تعدادی مشتریان مطرح گردید ولی با توجه به عدم وجود محصول مشابه، تیم فنی شرکت نانو تکنیک تجزیه و تحلیل این درخواست را به گروه تحقیق و توسعه شرکت نانو تکنیک واگذار نمود.

تیم تحقیق و توسعه پس از تحقیقات و کسب دانش، با جذب نیروهای متخصص سعی بر پیاده سازی اولین فروشگاه ساز اینترنتی متصل به نرم افزار حسابداری نمود. پس از ۸ ماه نمونه اولیه تکمیل و برای تست و ارزیابی به واحد آزمایش سپرده شد.

در ‌‌نهایت پس از گذشت تمام مراحل استاندارد تولید نرم افزار تکمیل و اولین فروشگاه ساز اینترنتی متصل به نرم افزار حسابداری پیاده سازی و تکمیل گشت. هم اکنون تمام خریداران نرم افزار حسابداری هوشمند امکان اضافه کردن ماژول فروشگاه اینترنتی را به نرم افزار خود دارا میباشند.

 

 تاریخچه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند
  معرفی فروشگـاه ســاز اینترنتی هوشمنـد
  مزایا فروشگــاه ســاز اینترنتی هوشمنــد
  ویژگی‌های فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند
  مقایسه فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند با سایر فروشگاه ساز‌های اینترنتی
  پرسش های متداول

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top