اپلیکیشن دستیار مدیر ( انبارگردانی و لیبلینگ)

در نرم افزار مالی و حسابداری هوشمند به منظور افزایش سرعت و دقت در مراحل مختلف انبار داری و انبارگردانی و ثبت ورود و خروج کالا اپلیکیشن دستیار مدیر با امکان اتصال مستقیم به نرم افزار حسابداری طراحی شده است . این اپلیکیشن امکان ارتباط مستقیم با نرم افزار حسابداری هوشمند توسط PDA یا تلفن همراه را در مکان‌های مختلف فروشگاه و انبار، در اختیار پرسنل قرار میدهد.

عملیات ورود و خروج کالا و  انبارگردانی از مهمترین امور انبارداری در فروشگاه ها میباشند که به صورت روزانه و یا دوره ای در انبار انجام می گردد. با استفاده از اپلیکیشن دستیار مدیر که قابل نصب بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید میباشد پرسنل شما در هر لحظه می تواند در محل کالا حاضر شده و با قرائت بارکد کالا، موجودی و قیمت کالا را بررسی نماید همچنین در صورت نیاز می توان برای کالاهای خود برچسب قیمت و یا اتیکت چاپ نماید (با استفاده از لیبل پرینتر های همراه) . همچنین انبارگردانی انبارهای متفاوت و ثبت شمارش کالاها با سرعت چشمگیری افزایش یافته و خطاهای انسانی نیز به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

 

❇️ کاربرد اپلیکیشن دستیار مدیر در انبارداری :

عملیات انبارگردانی و شمارش کالاهای موجود در انبار، از مهمترین و زمان گیر ترین امور مربوط به انبارداری در فروشگاه ها میباشند که به صورت دوره ای و یا در پایان دوره مالی در هر انبار انجام می پذیرد. با استفاده از اپلیکیشن دستیار مدیر که قابل نصب بر روی دستگاه های PDA مبتنی بر اندروید میباشد پرسنل شما در هر لحظه می تواند در محل کالا حاضر شده و با قرائت بارکد کالا، موجودی کالا را ثبت نمایند. در این حالت انبارگردانی انبارهای متفاوت و ثبت شمارش کالاها با سرعت چشمگیری افزایش یافته و خطاهای انسانی نیز به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

امکان ثبت رسید کالا به انبار و ثبت حواله کالا از انبار از طریق تلفن همراه و بدون داشتن محدودیت مکانی از دیگر امکانات این نرم افزار در بحث انبار داری محسوب میشود.

برخی از امکانات ویژه:

امکان مشاهده لیست کالا به همراه موجودی هر کالا در انبار فروشگاه

 امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی کالا از جمله: قیمت فروش، قیمت تخفیف خورده کالا، موجودی انبار

ثبت رسید کالا به انبار و حواله کالا از انبار

امکان انبارگردانی به صورت آنلاین یا آفلاین

امکان شمارش کالا در انبارگردانی در 2 مرحله مجزا

 ساخت فایل اکسل و نمایش کالاهای دارای مغایرت به صورت خودکار

امکان چاپ تعداد کالاهای شمارش شده با استفاده از پرینتر حرارتی همراه

 

❇️ کاربرد اپلیکیشن دستیار مدیر در قسمت فروش و اتکتینگ :

بحث تغییر قیمتهای کالاها و نیاز به چاپ مجدد اتکت قیمتها همیشه در فروشگاه های بزرگ مطرح بوده است ، با استفاده از اپلیکیشن دستیار مدیر هوشمند و امکان اتصال آن به لیبل پرینترهای همراه ، پرسنل فروشگاه میتوانند در مکانهای مختلف فروشگاه قیمت کالاها را چک نموده و در صورت مغایرت قیمت کالا و اتکت آن ، همانجا اتکت جدید کالا را چاپ نمایند و در قفسه قرار دهند. در این اپلیکیشن امکان چاپ برچسب قیمت روی کالا نیز دیده شده است که مناسب فروشگاههایی میباشد که با بحث تغییر قیمت کالاهای خود روبرو میباشند.

 

برخی امکانات ویژه:

امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی کالا از جمله: قیمت فروش، قیمت تخفیف خورده کالا، موجودی انبار

امکان اتصال به لیبل پرینتر همراه برای چاپ اتکت قیمت که در قفسه برای مشاهده مشتریان قرار داده میشود.

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top