نرم افزار حسابداری بازرگانی

  ویرایش بازرگانی از سری نرم افزار‌های حسابداری هوشمند برای کسب و کارهای کوچک‌تر طراحی شده است. برای مثال فروشگاه‌ها و یا شرکتهای خدماتی.

در این ویرایش سعی بر آن بوده تمام قسمتهایی را که یک فروشگاه برای اداره کامل کسب و کار خود به آن احتیاج دارد در نرم افزار وجود داشته باشد. از قبیل: تعریف کالا و انبار‌های متعدد، فاکتور‌های خرید و فروش و مرجوعی، دسته بندی روی کالا‌ها، تعریف و چاپ و استفاده از بارکد و بارکد خوان، دریافت وجه بصورت نقد و چک، انجام عملیات بر روی چکهای دریافتی از قبیل وصول، برگشت، سرحساب گذاشت، عودت کردن، اعمال مالیات بر ارزش افزوده، بررسی اعتبار خریدار‌ها، راس گیری اسناد دریافتی، چاپ بر روی چک و... به همراه گزارشات متنوع حسابداری و انبارداری.

اگر شما دارای کسب و کار کوچکی هستید و یا صاحب یک یا چند فروشگاه می باشید این سری از نرم افزار ها تمام نیاز های شما را پاسخ می دهد. 

نرم افزار حسابداری بازرگانی ساده

نرم افزار مالی بازرگانی ساده

 این نسخه، ساده ترین نرم افزار برای انجام عملیات خرید و فروش، حسابداری، انبارداری و کنترل عملیات شرکت ها و فروشگاه هایی است که سرعت در انجام عملیات برای آنها اولویت بیشتری دارد.ضمنا در این نسخه می توانند تمام گزارشات مورد نیاز را مشاهده نمایند...

ادامه...

نرم افزار حسابداری بازرگانی پیشرفته

نرم افزار مالی بازرگانی پیشرفته

اگر قصد دارید علاوه بر عملیات روزانه خرید و فروش و بهره مندی از فروش فوری از امکاناتی نظیر گروه بندی مشتریان جهت اعمال قیمت ، اطلاع از ورود جنس جدید و مختص همان گروه، عملیات اقساط و تهیه دفترچه قسط بهره مند شوید،بهترین انتخاب برای شماست...

ادامه...

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top