سیستم تولید و محاسبه بهای تمام شده 

 

سیستم تولید و محاسبه بهای تمام شده

اگر در فعالیت شغلی شما عمل تولید، ساخت، مونتاژ، تبدیل یا حتی تجزیه کالا وجود دارد آن را به نرم افزار هوشمند بسپارید.

کافیست محصولات را یکبار تعریف کنید و برای هرمحصول اجزاء یا میزان مواد خام مصرفی و هزینه‌های مرتبط با تولید اعم از دستمزد و یا سربار را تعیین نمائید. سپس با وارد کردن آمار تولید، سیستم مواد مصرفی یا اجزاء محصول را از انبار کم کرده و تعداد محصول را پس از محاسبه قیمت تمام شده به انبار اضافه می‌کند. حتی می‌توانید در هنگام تولید حساب‌ها و یا اشخاص سومی را انتخاب نموده که با ثبت عملیات تولید، بستانکار گردند. این اشخاص معمولاً پیمانکاران می‌باشند که در خارج از شرکت شما برای تکمیل محصول فعالیت می‌کنند.
شما می‌توانید در هنگام ثبت تولید، میزان مواد مصرفی و یا حتی هزینه‌های انجام شده برای تولید را متفاوت از مقدار از پیش تعیین شده اعلان نمایید تا سیستم بر مبنای مقادیر جدید بهای تمام شده را محاسبه نموده و موجودی مواد و محصول را اصلاح نماید.

ممکن است شما هیچ عمل تولید و ساختی در فعالیت خود نداشته باشید، ولی بازهم می‌توانید از این بخش بعنوان تبدیل کالا استفاده کنید. مثلا ممکن است یکسری از کالا‌ها را به عنوان سبد کالا و با قیمت خاصی بفروش برسانید. مثلاً سبد محصولات دانش آموزی که عبارتند: از دو دفتر، سه مداد و یک پاکن.

 

 

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top