گزارشات، مبنای تصمیم گیری برای آینده

شما یک نرم افزار را تهیه می‌کنید، مدت‌ها وقت صرف آموزش، ورود داده، ثبت اطلاعات وکار با نرم افزار می‌کنید ولی نرم افزار در زمان مشخص گزارشات لازم را به شما نمی‌دهد.
ما فکر می‌کنیم قدرت یک نرم افزار خوب، در گزارشات آن نمایان می‌شود. از دیدگاه ما گزارشات باید چند ویژگی داشته باشند: (این ویژگی‌ها در گزارشات نرم افزار ما وجود دارد.)
۱-  جامع و کامل باشند.
۲-  پارامتریک باشند؛ یعنی بتوان بر اساس پارامترهای مختلف، خروجی‌های مختلفی بدست آورد.
۳-  قابلیت اعمال تغییرات دلخواه در گزارشات وجود داشته باشد. مثلاً بتوانید بر مبنای یک فیلد خاص گزارش را Sort نموده و یا یک فیلد را از نمایش در گزارش حذف نمود.
۴-  قابلیت دسترسی به رفرنس در آن‌ها وجود داشته باشد؛ یعنی مثلاً در هنگام مشاهده صورتحساب به راحتی (با دو بار کلیک) بتوان به فاکتور مربوطه دسترسی داشت.
۵-  گزارشات را بتوان به فرمتهای مختلف (Exel، Html، Xml، Gif، Pdf) تبدیل کرد تا بتوان آن‌ها را به راحتی جابجا کرده یا برای شخص دیگری ارسال کنیم .
۶-  امکان تهیه نمودار در گزارشات وجود داشته باشد. نمودار‌ها شکل نمایش گرافیکی دارند و بهتر می‌توانند به تصمیم گیری شما کمک کنند. مثلاً با استفاده از نمودار‌ها می‌توانید هزینه‌ها را کنترل کنید و علل افزایش آن‌ها را در ماه‌های مختلف پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمائید.

۷-  بتوان بصورت مستقیم (بدون پرینت گرفتن) گزارشات را برای دیگران فکس نمود.

سیستم هوشمند دارای گزارشات متنابهی می‌باشد (حدود ۱۶۰ گزارش) . یک مدیر برای اینکه بتواند بخوبی مدیریت کند باید ابزارهای اطلاع رسانی قوی و قابل اعتمادی داشته باشد و این دقیقا‌‌ همان چیزیست که این نرم افزار به شما می‌دهد.

 

 

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top