سیستم جامع چک

سیستم جامع چک


سیستم هوشمند در زمینه چک و عملیات بر روی اسناد، بسیار قدرتمند است. این نرم افزار نه تنها دسته چک‌های شما را کنترل می‌کند، بلکه قبل از تاریخ سررسید چک‌ها به شما یاد آوری می‌نماید.
این سیستم جلوی ورود شماره چک‌های تکراری را می‌گیرد و حتی پرداخت دو فقره چک در یک روز را به شما گوشزد می‌کند. می‌توانید شماره چک‌های جا افتاده در هر دسته چک را ملاحظه نماید. در این نرم افزار، می‌توانید اعلام کنید که چند روز قبل از موعد سررسید چک‌ها، سیستم به شما چک‌هایتان را یاد آوری نماید تا در پُر کردن حساب جاری خود دقت نمایید.
در این سیستم می‌توانید برای چک دریافتی حالت برگشت شده را انتخاب نمایید تا سیستم جاری آن چک را به عنوان جاری بد حساب در نظر گرفته و در هنگام دریافت چکهای دیگر از این جاری به شما اخطار دهد.
لیست چک‌های وصول شده، برگشت خورده یا واگذار شده از همه اشخاص یا فقط یک شخص خاص و در بازه زمانی خاص، از گزارشات متنوع این بخش است.
ضمنا در این نرم افزار، شما قدرت رأس گیری چک‌هایتان را دارید و می‌توانید در هنگام پرداخت وجه رأس تمام مبالغ وارد شده در آن پرداخت را بدست آورید. این مبالغ می‌تواند به هر شکل وجه نقد، چک مدتی و یا واگذاری اسناد دریافتی باشد.
یکی از امکانات مفید در این سیستم، تخمین محاسبه نقدینگی در یک تاریخ خاص است. شما بر مبنای تاریخ چک‌هایتان می‌خواهید محاسبه کنید که نقدینگی لازم در تاریخ خاص برای وصول چک کافی است یا خیر. سیستم بر مبنای موجودی نقد صندوق‌هایتان و لیست چکهای دریافتی این تخمین را برای شما بدست می‌آورد.
مشاهده لحظه به لحظه گردش بانک و صندوق وجوه نقد و چگونگی پراکندگی وجوه نقد، در حساب‌های مختلف به همراه امکان مغایرت گیری بین حساب‌ها، از امکانات پرکاربرد نرم افزار هوشمند می‌باشد.

 

 

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top