محرمانگی اطلاعات

 

همیشه نرم افزار‌های حسابداری اطلاعات بسیار مهم شرکت‌ها را نگهداری می‌کنند که می‌توان گفت این اطلاعات شاهرگ حیاط شرکت‌ها می‌باشد. دسترسی ناصحیح به این اطلاعات می‌توان صدمات جبران ناپذیری به شما وارد آورد.
برای اجرای صحیح محرمانه بودن اطلاعات و حفاظت از داده‌های شما نرم افزار ما قسمتهای خاصی را تهیه دیده است. در این نرم افزار می توانید سطوح دسترسی متفاوت تعریف کنید و کاربر با وارد کردن کد و کلمه عبور خود، فقط به بخش‌هایی از سیستم که برایش تعیین شده دسترسی خواهد داشت. در ضمن نرم افزار نگهداری می‌نماید که هر عملیاتی توسط کدامیک از کاربران و در چه تاریخ و ساعتی انجام شده است.

لایه‌های حفاظتی این نرم افزار به شما این اطمینان را می‌دهد که هرکاربری فقط از بخشی از اطلاعات که مربوط به وی است مطلع خواهد شد. بعنوان مثال شما می‌توانید نمایش گزارشات سود و زیان و یا قیمت خرید اجناس و حتی موجودی کالاهای یک انبار را برای بعضی از کاربران این نرم افزار ببندید.
یکی دیگر از مزیتهای این نرم افزار این است که داده های شما بر اساس قفل سخت افزاری شما رمز گذاری شده و اشخاص دیگر توانایی استفاده از آن را ندارند. حتی اگر خودشان نرم افزار را داشته باشند.

 

 

 

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top