تمایز نانو وب با سایر رقبا

languages
تسلط به زبان‌های متفاوت برنامه نویسی
بخش سیستمهای تحت وب شرکت نانوتکنیک(نانو وب) با دارا بودن متخصصان مسلط به زبانهای متفاوت برنامه نویسی امکان پیاده سازی سیستمهای متفاوت را دارا بوده و بر اساس اهداف و نیازمندیهای پروژه تکنولوژی برنامه نویسی مناسب به منظور پیاده سازی انتخاب میشود.
ontime
زمان بندی مناسب
روند پیشرفت تمام پروژه های طراحی وب سایت نانو وب، ابتدا توسط نرم افزار مدیریت پروژه ثبت شده و سپس کنترل میشوند، با استفاده از این رویکرد تمام پروژه ها طبق زمانبندی از قبل تعیین شده و بدون تاخیر به مشتریان تحویل داده میشوند.
طراحی وب سایت بر اساس نیازهای متفاوت مشتریان
پیاده سازی نیازهای ویژه
یکی از دلایل تمایز نانووب نسبت به سایر رقبا،طراحی و پیاده سازی وب سایت با کاربردهای متفاوت میباشد، در یکسری از وب سایتها دارای محیط کاربری بسیار زیبا و خلاقانه و  در یکسری از سایتها پارامترهایی از جمله سرعت، امنیت، ساختار و ... دارای اهمیت است. تیم نانو وب بهترین نوع پیاده سازی را بر اساس نوع کاربری آن فراهم میآورد.
استفاده از تکنولوژیهای روز در طراحی وب سایت
استفاده از تکنولوژیهای روز طراحی وب
تکنولوژی های پیاده سازی وب روز به روز در حال تغییر میباشند و تاکید نانووب بر یادگیری تکنولوژیهای جدید در دوره زمانیهای معین و استفاده از این تکنولوژیها به منظور بالابردن کیفیت محصول نهایی می باشد. بنابراین اصل تمام نمونه کارهای و پروژه از کیفیت بالایی برخوردار میباشند.
طراحی وب سایتهای بهینه شده
بهینه سازی برای موترهای جستجو
بالا بردن رتبه در نمایش گوگل روندی زمانبر و تخصصی میباشد  انو وب با استفاده از تکنیکهای بهینه سازی on page و of page از ابتدای طراحی وب سایت شما موضوع بهینه سازی را در نظر میگیرد..
پشتیبانی همیشگی وب سایتهای طراحی شده
پشتیبانی تا ابد
پایان طراحی وب سایت، پایان پروژه نیست بلکه کسب موفقیت در مرحله اولیه ورود به محیط مجازی میباشد، نانووب پس از اتمام پروژه همیشه در کنار مشتریان خود بوده و همیشه درخواستهای جدید و تغییرات احتمالی را در اسرع وقت برای مشتریان انجام میدهد.

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top