تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت

وب سایت شما عاملی موثر برای کسب و کارتان به شمار می رود. وب سایتها تکمیل کننده کسب و کار شما میباشد به صورتی افراد بسیاری میزان اعتبار شرکت شما را از ظاهر و امکانات وب سایت شما حدس میزنند. شرکتهای زیادی به دلیل نوع محصولات خود ارتباط مستقیم با مشتریان خود نداشته و تنها راه ارتباطی مستقیم آنها وب سایت شرکت میباشد.اجازه دهید مثالی بزنم: شما یک شرکت تولیدی فرش را در نظر بگیرید که فرش تولیدی خود را از طریق نماینده های فروش خود به بازار عرضه میکند. کاملترین و شاید تنهاترین راه ارتباطی این شرکت با مشتریان محصول خود همان وب سایتش میباشد. و همین موضوع باعث میشود که بسیاری از بازدید کنندگان با مشاهده وب سایت یک نتیجه گیری ابتدایی از کیفیت محصولات این شرکت مینماید.

 یک مدیر سایت میتواند با تحلیل آمارهای بازدید کنندگان سایت در طراحی و حتی نوع بازاریابی شرکت اطلاعات دقیقی ارائه نماید. یک مدیر نیاز به اطلاعات دقیقی از وضعیت سایت خود دارد. او باید بداند بازدیدکنندگانش از چه طریقی به وب سایت مراجعه کرده اند،چه تعداد هستند، چه مطلبی در سایت بیشتر مورد علاقه بازدیدکنندگان میباشد و ..

تحلیلگر گوگل نام سرویس بسیار قوی شرکت گوگل میباشد که به این منظور طراحی شده است. با استفاده از تحلیلگر گوگل تقریبا هر داده ای که برای تحلیل سایت شما نیاز میباشد ارائه شده است،از جمله امکانات ارائه شده توسط این سرویس عبارتند از :

تعداد بازدیدکنندگان روزانه ، تعداد صفحات بازدید شده، تعداد صفحات دیده شده به ازای هر بازدیدکننده،جغرافیایی بینندگان سایت

  مدیر یک سایت با استفاده از تحلیلگر میتواند آمار دقیقی از آمار بازدید صفحات سایت خود را داشته باشد و حتی اطلاعاتی در مورد اینکه بازدیدکنندگان معمولا از کدام صفحات سایت، خارج می شوند.امکان نمایش نرخ خروج از دیگر ویژگیهای با اهمیت میباشد زیرا عامل مهمی در بررسی کیفیت سایت است. نرخ خروج نشان می دهد که چند درصد از بازدیدکنندگان با دیدن سایتتان از همان صفحه اول خارج شده اند و هیچ صفحه دیگری را مشاهده نکرده اند. شرکت فنی مهندسی نانوتکنیک با بهره گیری از تیمی مجرب  و کارآزموده امکان ایجاد بستر تحلیل در سایت شما را دارا میباشد. این تیم ابتدا آمار و ارقام مفید را استخراج نموده و درنهایت با استفاده از علم داده کاوی، این داده ها را به اطلاعات مفید و سودمندی برای مدیران شرکتها تبدیل مینماید.

بخش سیستمهای تحت وب شرکت نانوتکنیک اسپادانا

 

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ -۳۵۲۲۷۸۶۲- ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمادها

     

Scroll to Top