نرم افزار حسابداری هوشمند

درباره نرم افزار حسابداری هوشمند

نرم افزار حسابداری هوشمند یک نرم افزار مالی و حسابداری می باشد که توسط شرکت نانو تکنیک طراحی و بروزرسانی می شود. نرم افزار حسابداری هوشمند بر مبنای اصول حسابداری بوده همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند.

این نرم افزار دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد. شرکت نانو تکنیک نرم افزار حسابداری هوشمند را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می‌گذارد.

برای مشاهده قابلیت های نرم افزار حسابداری هوشمند بر روی دکمه ادامه... کلیک کنید.

ادامه دریافت دمو به روز رسانی
کانال تلگرامی باشگاه مشتریان حسابداری هوشمند تالار گفتگو

شراکت بدون دردسر

 

شراکت بدون دردسر

یکی از قابلیت های ویژه نرم افزار، تهیه سند محاسبه ارزش ویژه و یا سند بستن حساب های موقت در زمان دلخواه شما می‌باشد. با ایجاد این سند حسابداری، تمامی حساب های موقت شما به حساب خلاصه سود و زیان بسته شده و مانده حساب، خلاصه سود و زیان به حساب سرمایه بسته می‌شود. بنابراین در واقع شما در هنگام ایجاد سند ارزش ویژه، بدون بستن سال مالی تمامی هزینه و درآمدهای خود را صفر کرده و سود و زیان و مانده سرمایه خود را تا این لحظه تعیین نموده‌اید. با داشت این امکان، شما می‌توانید در داخل یک سال مالی چندیدن سال مالی جدا داشته باشید مثلا به ازا هر ماه و یا در هنگام اضافه و یا کم شدن شرکا، بدون بسته سال مالی، حساب های سرمایه خود را به درستی تغییر دهید.

 

 

 

 

برخی از مشتریان نانوتکنیک

اشتراک در خبرنامه

ورود کاربران

تماس با شرکت نانو تکنیک

لوگو

  • telدفتر اصفهان : ۳۵۲۳۴۳۲۰ - ۳۵۲۳۴۲۲۰ - ۰۳۱
  • emial این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to Top